Polish English Italian

Lodziarnie przyjazne kolarzom -mapa

GELATERIE AMICHE DEI CICLOTURISTI

Kto chociaż raz był we Włoszech ten wie, że kolarstwo to obok piłki nożnej ulubiony sporty Włochów. Wyczynowo czy turystycznie, Włosi kochaja rowery.

Szybkość przyswajania czyni z lodów idealną przekąskę między posiłkami, nie tylko dla dzieci czy sportowców, ale równieź dla tych dorosłych, którzy minimalizując obiad, mogą pozwolić sobie na popołudniowy deser. Lody rzemieślnicze są jednym z najprzyjemniejszych i najbardziej kompletnych składników diety śródziemnomorskiej. Od zawsze były bardzo lubiane, choć w przeszłości traktowano je jako nagrodę , dodatek lub coś orzeźwiającego podawanego przeważnie latem.
Dziś najwybitniejsi naukowcy od żywienia i dietetycy podnieśli lody rzemieślnicze do rangi pełnego posiłku, dzięki niskiej zawartości tłuszczu, szlachetnym proteinom zawartym w mleku i jajach, soli mineralnej i witaminom znajdującym się w owocach. Lody rzemieślnicze są także lekkostrawne.

Podczas targów Sigep 2016 przedstawiono nową inicjatywę - Lodziarnie przyjazne kolarzom. Celem tej akcji jest wzmocnienie koncepcji, że lody rzemieślnicze to doskonały pokarm dla sportowców. Doskonały w czasie wycieczek rowerowych po całym kraju. Dlatego też powstała specjalna mapa która ułatwi znalezienie lodziarni rzemieśliczej w trakcie wycieczki czy po treningu. Mapę lodziarni przyjaznych kolarzom znajdziecie TUTAJ

W Polce także mamy  Mapę lodziarni rzemieślniczych, stworzoną przez nasz portal, zapraszamy do korzystania!

 

 


iLody.com.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć zabronione.PATRONUJEMY:
sigeplogo.jpeg                horecagastrotargi.jpg europeandaygelato.pnginternationalexpo.jpg