Polish English Italian
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Komages Sp. z o.o.

Ulica: Janczewo 23a
Miejscowość: Santok
Kod pocztowy: 66-431

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych i Lodów "KOMAGES" powstała w 1989 roku w miejscowości Janczewo pięć kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego w kierunku na Santok i Drezdenko.

Decyzją z dnia 28 kwietnia 2004 roku powiatowy lekarz weterynarii w Gorzowie Wielkopolskim po urzędowym stwierdzeniu, że zakład produkcyjny "KOMAGES' Sp. z o.o. spełnia wymagania Dyrektywy Rady 92/U6/EWG z dnia 16 czerwca 1992 roku wdrożyła system kontroli wewnętrznej według zasad HACCP, zakwalifikował zakład "Komages" do prowadzenia produkcji i sprzedaży lodów i koncentratów spożywczych na rynek Unii Europejskiej oraz rynek krajowy.Nadał jednocześnie zakładowi "KOMAGES" weterynaryjny numer identyfikacyjny PL08016001WE WKSiL "Komages" zasłynęła na Polskim i zagranicznym rynku przede wszystkim z tego, że jest producentem najwyższej jakości koncentratów lodowych (lodów w proszku) do automatów oraz rzemieślniczych i przemysłowych linii produkcyjnych.

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych i Lodów wytwarza również koncentraty do produkcji lodowego napoju owocowego o nazwie Granita a także koncentratów do produkcji gofrów, naleśników pyz i placków ziemniaczanych.

Dziś KOMAGES Sp. z o.o. należy do grona największych producentów koncentratów lodowych w Polsce. Nasza wytwórnia współpracując z siecią hurtowni i magazynów na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami oferuje państwu w ciągłej sprzedaży towar do wszystkich typów automatów.Nieustanne doskonalenie jakości naszych wyrobów jest głównym elementem polityki naszej firmy.

Dodane w kategorii: Koncentraty do lodów