Polish English Italian

Witamy, Gość

TEMAT: GEL-MATIC serwis wasze opinie

GEL-MATIC serwis wasze opinie 5 lata 10 miesiąc temu #947

• Roman
Witam, zamierzam kupić od nich automat do lodów, sprawdziłem parametry, słyszałem o słabym napowietrzeniu i podobno małych pojemnikach na mieszankę w ich maszynach. Ale chciałbym zapytać o serwis, jak wiadomo w sezonie to najważniejsza sprawa, obiecują że będą do 24h ale czy to prawda? to mała miejscowość pod Szczecinem, w sezonie jak wiadomo każdy dzień jest cenny, zwłaszcza jeśli jest pogoda. proszę o szczerą opinie.

pozdrawiam

Odp: GEL-MATIC serwis wasze opinie 5 lata 10 miesiąc temu #952

• piotr
serwis jak serwis, słyszałem różne opinie, znajomy ma od nich maszynę, nie korzystał jeszcze, może to oznacza ze nie jest taka zła:) , ale rozumiem Twój stres jak wydajesz sporą kasę to boisz się jej samej dotknąć kiedy coś się zepsuje, chociaż byłbyś złotą rączką, szybki serwis to podstawa.

Odp: GEL-MATIC serwis wasze opinie 5 lata 10 miesiąc temu #955

• włodek
to może lodmar?, świetny serwis, wiem z doświadczenia, natomiast o serwisie gel-matic słyszałem niewiele.
serwis jest bardzo ważny, więc rozumiem Twoje wątpliwości

Odp: GEL-MATIC serwis wasze opinie 5 lata 10 miesiąc temu #978

• Włodek Szczecin
Czy jest ktos w stanie powiedzieć jak te maszyny sie sprawują??? przede wszystkim chodzi mi o wydajność serii MATIC??

Odp: GEL-MATIC serwis wasze opinie 5 lata 10 miesiąc temu #979

• gość
ha! sam chciałbym wiedzieć, słyszałem skrajne opinie że całkiem dobre,a bezawaryjne i takie że ma beznadziejną wydajność, a sam szukam czegoś do siebie

Odp: GEL-MATIC serwis wasze opinie 5 lata 10 miesiąc temu #981

• Angelo
Wlodek napisz na maila co chcesz sie dowiedziec o MATIC postaram sie pomoc Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czas generowania strony: 0.199 s.
PATRONUJEMY:
sigeplogo.jpeg                horecagastrotargi.jpg europeandaygelato.pnginternationalexpo.jpg