Polish English Italian

Śmietankowa - czekoladowość i śmietankowa – truskawkowość zamknięta w rożku

PLN


Rodzaj oferty:
SPRZEDAŻ

Opis*:

Choć oferta smaków lodów jest bardzo szeroka Polacy wciąż pozostają najbardziej wierni śnieżnej śmiatankowości. Na drugim miejscu znajduje się smak czekoladowy a na trzecim truskawkowy. Algida postanowiła zatem zadowolić nawet najbardziej niezdecydowanych smakoszy wprowadzając na rynek Rożek Śmietankowa Czekolada i Rożek Śmietankowa Truskawka. Takie komibinacje ulubionych smaków zadowolą każdego.

Lody śmietankowe są dla jednej trzeciej Polaków najchętniej wybieranym smakiem.

Dla większości z nas to nie tylko kwintesencja prawdziwych lodów ale również baza do kulinarnych eksperymentów. Oblane czekoladą, posypane truskawkami dają nam prawdziwą przyjemność. Czasami jednak nie ma czasu na samodzielne tworzenie lodowych deserów. Zabiegani mamy ochotę na lodową przekąskę, która łączyłaby

w sobie dobrodziejstwo naszych ulubionych smaków. I wtedy idealnym rozwiązaniem są dwa nowe warianty smakowe Algidy: Rożek Śmietankowa Czekolada i Śmietankowa Truskawka.

Ich puszysta struktura łącząca w sobie delitany smak śmietanki, czekolady lub truskawek gwarantuje wyjątkowe smakowe doznanie. A wszystko to otulone pysznym, chrupiącym wafelkiem, który zapewni przjemność każdego kęsa.

Nowości Algidy dostępne są na rynku od 8 marca.

Rożki mają pojemność 110ml, sugerowana cena detaliczna 1,80 zł


Przy kontakcie powołaj się na portal ilody.com.pl

Dane kontaktowe*:

www.algida.pl www.unilever.pl

Dodane w kategorii: Lody
Zgłoś wpis moderatorowi na info@ilody.com.pl

Data dodania: 2012-09-11 00:00:00 | Odnowiona: 2013-05-10 19:30:54 |
PATRONUJEMY:
sigeplogo.jpeg                horecagastrotargi.jpg europeandaygelato.pnginternationalexpo.jpg