Polish English Italian

Zapraszamy na kolejne szkolenie „Poligrafia w marketingu”

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje, w ramach Akademii Wiedzy, jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także dla wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 28 listopada 2013 w Centrum Konferencyjnym Mercedes-Benz w Warszawie.

Czytaj więcej: Zapraszamy na kolejne szkolenie „Poligrafia w marketingu”

„EFFECTIVE PACKAGING 2013 – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, organizuje 27 listopada w Warszawie szkolenie pt. „EFFECTIVE PACKAGING 2013 – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”, przeznaczone dla wszystkich osób, które w codziennej pracy zajmują się opakowaniami. Dla managerów marki, projektantów chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty związane z zarządzaniem wizerunkiem produktu oraz warsztat projektanta opakowań, a także dla osób koordynujących wdrażanie marek własnych w sieciach handlowych.

Czytaj więcej: „EFFECTIVE PACKAGING 2013 – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał...

Zapraszamy na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”

„Świat DRUKU” zaprasza na kolejną konferencję z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowaną, wraz z Partnerami, przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Odbędzie się ona 20 listopada br. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1 (Sala Warszawa I). Konferencja jest przeznaczona przede wszystkim dla przedstawicieli drukarń produkujących etykiety samoprzylepne i ich klientów. Partnerzy: 3M Poland, FLEXcon Europe, Digiprint, Scorpio, System P, UPM Raflatac Polska, Xeikon International BV.

Czytaj więcej: Zapraszamy na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”

PATRONUJEMY:
sigeplogo.jpeg                horecagastrotargi.jpg europeandaygelato.pnginternationalexpo.jpg