Polish English Italian

Nowości od Gel Matic Polska.

 

 

 

 

 

Gel Matic Polska znów zaskakuje innowacyjnymi pomysłami dla lodziarni, kawiarni, cukierni oraz mobilnej gastronomii! Tegoroczna edycja warszawskich targów Sweet Expo wiązała się z premierowymi pokazami, które przyjęte zostały przez klientów z wielkim entuzjazmem.
Poza stałymi punktami programu takimi jak: maszyny do lodów włoskich, mrożonych jogurtów oraz sorbetów z serii Basic, Medium, High, SC (najmniejsze urządzenie nablatowe) prezentowane zostały także witryny lodowe przystosowane do lodów tradycyjnych o 6, 8 i 10 smakach.
 Jednak uwagę zwiedzających stale przykuwała niespotykana dotąd na rynku forma mobilnej lodziarni SWEET BIKE!
- „To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wychodzą ze swoimi produktami bezpośrednio do klientów. Nasz rower umożliwia pracę zdalną aż do 10 godzin w parkach, na promenadach i przy skwerach, gdzie latem jest najwięcej nabywców, a sprzedaż lodów i zysk stale rośnie.” - powiedział Pan Piotr KaczorSwojej premiery doczekały się też nowoczesne i eleganckie maszyny do świderków z serii  SPIN GEL od Gel Matic. Zaprojektowane z myślą o klientach posiadających niewielkie potrzeby, a także zmyślą o tych, dla których wydajność i niezawodność w sezonie ma największe znaczenie.

Ogromnym zaskoczeniem dla odwiedzających okazał się innowacyjny model ETOILE, który łączy w sobie dwie maszyny w jednej. Dzięki niemu możemy produkować dwusmakowe świderki i lody włoskie bądź 3 smaki świderka i 2 miksy – w zależności od konfiguracji urządzenia.
Serca najmłodszych zwiedzających skradł automat do lodów włoskich w bajkowym wydaniu – milusińscy mogli w łatwy sposób samodzielnie zrobić pyszny deser!

Urządzenia Gel Matic można było zauważyć oraz testować na stoiskach uznanych marek takich jak: Pre Gel, Kames, MEC 3 oraz Prodotti Stella, a także degustować doskonałe produkty w ich wykonaniu.
Zespół Gel Matic Polska serdecznie dziękuje wszystkim klientom za przybycie i zainteresowanie oraz zaprasza na swoje stoisko w Katowicach w trakcie VII edycji SweetTarg w dniach 12-14 marca 2016! Wszelkie informacje o produktach dostępne są na stronie.

W załączniku  najnowsze katalogi.


iLody.com.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć zabronione.Załączniki:
Pobierz plik (GelMatic_COMBI_esec_12pag_21x21_HR_1.pdf)GelMatic_COMBI[ ]12695 kB
Pobierz plik (GelMatic_EtoileGel.pdf)GelMatic_EtoileGel[ ]12356 kB
Pobierz plik (GelMatic_GRAVITY_esec_16pag_21x21_HR_1.pdf)GelMatic_GRAVITY[ ]16871 kB
Pobierz plik (GelMatic_PastryGel.pdf)GelMatic_PastryGel[ ]20022 kB
Pobierz plik (GelMatic_PUMP_esec_16pag_21x21_HR_1.pdf)GelMatic_PUMP[ ]17226 kB
PATRONUJEMY:
sigeplogo.jpeg                horecagastrotargi.jpg europeandaygelato.pnginternationalexpo.jpg