Polish English Italian

Maxi Freeze i Eskimo ofercie Hard - Ice.

 

 

 

 

Branża producentów maszyn do lodów w zasadzie nie różni się od innych gałęzi gospodarki. Firmy prześcigają się, stale usprawniając swoje produkty oraz wprowadzając kolejne modyfikacje poprawiające efektywność pracy i komfort codziennego użytkowania. Systematycznie rozwijają przy tym swoją ofertę. Co ciekawe, polski producent urządzeń do produkcji lodów – Hard – Ice – przygotowuje się do kolejnego sezonu z rekordową liczbą maszyn w swoim portfolio.

Dzięki wprowadzonej do sprzedaży jesienią tego roku nowej maszynie do produkcji lodów amerykańskich Eskimo, propozycja Hard – Ice obejmuje już ponad 15 różnych typów i rodzajów urządzeń wykorzystywanych przez lodziarnie.

Najbardziej rozbudowana – co zresztą całkowicie zrozumiałe – jest oferta maszyn do lodowych świderków. Ten rodzaj lodów zyskał masową popularność dzięki największej obecnie sieci lodziarni franczyzowych w Europie - „Lody Bonano”. Świderki to jej produkt flagowy, a wszystkie urządzenia używane przez lodziarnie z charakterystycznym bordowo – żółtym logo, pochodzą właśnie od tego polskiego producenta.

- Poza wspomnianym już Eskimo dostępnym w dwóch wariantach chłodzenia, proponujemy także kolejną nowość - model Maxi Freeze, w którym zainstalowano innowacyjny system mrożenia „Multi point” - ten sam zresztą, który znalazł się pod obudową Eskimo oraz nową i bardziej wydajną sprężarkę – informuje Paulina Czaplejewicz, manager Hard - Ice.

Dzięki temu Maxi Freeze tylko nieznacznie ustępuje pod względem wydajności pracy Eskimo, przy pomocy którego można w ciągu godziny wyprodukować nawet 490 porcji. Maxi Freeze cechuje natomiast wydajność na poziomie 420 lodów. Nadal w sprzedaży dostępny jest także model Classic.

- To wciąż nasza najpopularniejsza maszyna z tej rodziny urządzeń. Choć pod względem wydajności znacznie ustępuje pozostałym i nie jest tak zaawansowana technologicznie, ale wyróżnia się przede wszystkim niższą ceną, co z pewnością stanowi ważny argument dla wielu potencjalnie zainteresowanych zakupem – uważa.

Poza maszynami do produkcji lodów amerykańskich w tegorocznej ofercie Hard - Ice znajdują się również urządzenia do lodów włoskich. Ta grupa asortymentu, wprowadzona do sprzedaży przed rokiem, również została rozwinięta o dwa kolejne produkty.

- Nowe modele wyróżniają się przede wszystkim unikalnym systemem sterowania pompami do napowietrzania, dzięki czemu, choć wydawało się to wręcz niemożliwe, ale serwowane lody włoskie wykazują jeszcze bardziej aksamitną konsystencję i lekkość – zapewnia manager z Hard – Ice.

Dodatkowo w stałej sprzedaży Hard – Ice znajdują się obecne na rynku już od kilku sezonów maszyny do lodów gałkowych, granitory oraz urządzenia wykorzystywane do produkcji shake'ów.

 


iLody.com.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć zabronione.PATRONUJEMY:
sigeplogo.jpeg                horecagastrotargi.jpg europeandaygelato.pnginternationalexpo.jpg