Polish English Italian

Patronujemy

 


Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości
"Przedsiębiorstwo Fair Play"

W dobie współczesnej gospodarki rynkowej oraz dużej konkurencji przedsiębiorstwa mogą zapewnić sobie przewagę konkurencyjną nie tylko poprzez atrakcyjność technologiczną, cenową czy organizacyjną, ale również uczestnicząc w prestiżowych programach, konkursach czy inicjatywach gospodarczych.

 


SweetTARG to wyselekcjonowana grupa wystawców i odbiorców, to merytoryczny wymiar w pełni odpowiadający potrzebom branży, to opiniotwórcy, autorytety i eksperci. SweetTARG to propagowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w procesie technologii, produkcji i zdrowej żywności. SweetTARG to najlepsze miejsce nawiązywania kontaktów dla producentów, przedsiębiorców, handlowców, wytwórców i rzemieślników.

 


 

sigep2014_copy.jpgTargi SIGEP uczyniły wielki krok do przodu, a wraz z AB TECH EXPO, osiągnęły w Rimini ogromny sukces.  5 dni, prawie 145.000 odwiedzających (+18% w 2012) w tym zagranicznych gości prawie 27.000 (wzrost o 10%), 1000 wystawców. To jest potwierdzenie globalnego popytu na rzemieślniczą sztukę cukierniczą i rzemieślinicze lody  wyprodukowane we Włoszech a także żywność, know-how i technologię, przedstawioną na  SIGEP i AB TECH EXPO, organizowanie takich inicjatyw i projektów w celu promowania "internacjonalizacji przedsiębiorstw wpływa korzystnie na gospodarkę.

 

 


 

Organizowane w cyklu dwuletnim, w latach nieparzystych, targi BAKEPOL to dynamicznie rozwijający się młodszy brat Salonu Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego targów POLAGRA-TECH, które odbywają się w Poznaniu w latach parzystych. To również największe targi branżowe w Polsce Wschodniej, wypełnione spotkaniami biznesowymi oraz pokazami sztuki piekarskiej i cukierniczej. Podczas wydarzenia wystawcy kompleksowo prezentują wszystko, co niezbędne w nowoczesnej piekarni i cukierni.

 


Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. Targi zostały powołane do życia wspólnym wysiłkiem najważniejszych firm w branży. Targi odbywają się w Centrum Targowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56.

 

 


Ponad 300 firm z Polski i zagranicy, bogata oferta z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji, prezentacje najnowszych rozwiązań, produktów i usług, niezwykle ciekawe i bezpłatne szkolenia, warsztaty dla hotelarzy, restauratorów i właścicieli lokali gastronomicznych. Kawa, herbata oraz wino z całego świata oraz specjalni goście.


 

 

PATRONUJEMY:
sigeplogo.jpeg                horecagastrotargi.jpg europeandaygelato.pnginternationalexpo.jpg